Doya Doya Arjantin Uruguay Brezilya

 

Tarihler

 

 

13 Ocak – 22 Ocak 2018 (10 gün)

12 Nisan – 21 Nisan 2018 (10 gün)

Konaklamalar

Buenos Aires (3), Iguaçu(2), Rio de Janeiro(2)

Şehir Turları

Buenos Aires’te 2 gün şehir turu, Pazar günü hipi pazarı, Tam Gün Uruguay Turu, Iguazu’da full aktiviteli Büyük Macera Turu, Tango dersli ve tango show ile özel akşam yemeği, Rio’da Tam gün Corcovado ve Sugar Loaf turları dahil!

Ulaşım

AirFrance / KLM Havayolları tarifeli seferleri ile

Detaylı Program Lütfen sorunuz: info@seyyahhane.com.tr
Ücret Lütfen sorunuz: info@seyyahhane.com.tr
Tanıtım

Arjantin’den başlayıp Brezilya’da bitireceğimiz bu gezide, öncelikle dünyanın en stil ve karakter sahibi başkenti Buenos Aires’te rengarenk sokakların, geniş bulvarlar ve yemyeşil parkların, keyifli yeme-içmenin ve tutkulu tango dansının tadına varacağız.
Dolu dolu bir günde minik ülke Uruguay’ın Unesco Dünya Mirası listesindeki şirin şehri Colonia’yı keşfedeceğiz. Arjantin-Paraguay-Brezilya sınırında dünyanın en görkemli panoramasına sahip İguazu Şelalerinde hem Arjantin tarafından hem de Brezilya tarafından muhteşem doğayı doya doya yaşayacağız. Özel botlarımızla şelalenin altından geçmek hayatımızın en unutulmazları arasına girecek!
Sambanın başkenti Rio’ya vardığımızda, şehrin enerjisi tüm yorgunluğumuzu alacak, ve gezmeye devam edeceğiz: Sugar Loaf tepesi,meşhur İsa heykeli ile Corcovado tepesi, Belediye Tiyatrosu, Metropolitan Katedrali ve Rio’nun; Botafogo, Flamengo, Ipanema, Leblon… Ve tabii ki, Atlantik Okyanusunun dev dalgalarıyla plaj keyfi; Samba ve Bossa Nova ritmleri ile Rio Geceleri!

Ülke Hakkında Arjantin Detaylı bilgi için tıklayınız…
Brezilya Detaylı bilgi için tıklayınız…