Uzun Güney Amerika: Brezilya, Uruguay, Arjantin, ‘Patagonya’ , Şili

[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Tarihler

27 Kasım –  11 Aralık 2021 (15 Gün)

Konaklamalar

Rio de Janeiro(2),  Iguaçu(2) ,  Buenos Aires(3), Ushuaia(1), Calafate(2), Puerto Natales(1), Santiago de Chile(2)

Şehir Turları

Konaklanın şehirler dışında ayrıca gidilecek şehirler:  Uruguay Colonia, Iguazu, Torres del Paine, Punta Arenas, Valparaiso

Ulaşım

AirFrance / KLM Havayolları tarifeli seferleri ile

Detaylı Program Lütfen sorunuz: [email protected]
Ücret Lütfen sorunuz: [email protected]
Tanıtım

Kıtaya, Sambanın başkenti Rio’da vardığımızda, şehrin enerjisi tüm yol yorgunluğumuzu alacak, ve gezmeye devam edeceğiz: Sugar Loaf tepesi,meşhur İsa heykeli ile Corcovado tepesi,  Belediye Tiyatrosu, Metropolitan Katedrali ve Rio’nun; Botafogo, Flamengo, Ipanema, Leblon… Ve tabii ki, Atlantik Okyanusunun dev dalgalarıyla plaj keyfi; Bossa Nova ritmleri ile Rio Geceleri!

Arjantin-Paraguay-Brezilya sınırında dünyanın en görkemli panoramasına sahip İguazu Şelalerinde hem Arjantin tarafından hem de Brezilya tarafından muhteşem doğayı doya doya yaşayacağız. Özel botlarımızla şelalenin altından geçmek hayatımızın en unutulmazları arasına girecek!

Sonrasında, Dünyanın en stil ve karakter sahibi başkenti Buenos Aires’te rengarenk sokakların, geniş bulvarlar ve yemyeşil parkların, keyifli yeme-içmenin ve tutkulu tango dansının tadına varacağız.

Dolu dolu bir günde minik ülke Uruguay’ın Unesco Dünya Mirası listesindeki şirin şehri Colonia’yı keşfedeceğiz.

Ve sırada: Patagonya’nın fiyortları, gölleri, buzulları ve uçsuz bucaksız vadileri… Ateş Toprakları da denen Dünyanın en ucundaki Ushuaia şehrinde Beagle kanalında ilerlerken buzulların tüm sevimli hayvanları ile tanışacağız… El Calafate’de dünyanın en meşhur buzulu Perito Moreno’yu görmekle kalmayıp, tekne ile yanında gezeceğiz… Şili’ye geçtiğimizde ise, her doğasever için dünyanın en müthiş parklarından olan Torres Del Paine’de doyasıya gezip, Puerto Natales’i keşfedeceğiz.

Ve programımızı yine kıtanın en büyüleyici başkentlerinden, Meşhur Şair Pablo Neruda’nın da şehri olan Santiago de Chile’de tamamlayacağız… Ömür Boyu unutulmayacak bir deneyim! Seyyahhane Özeni ile, Yine Keyifle…

Ülke Hakkında Arjantin Detaylı bilgi için tıklayınız…
Brezilya Detaylı bilgi için tıklayınız…