Tarihler

22 Kasım –  6 Aralık  2023 (15 Gün)

Konaklamalar

Santiago de Chile(1), Puerto Natales(1), Calafate(2), Ushuaia(1), Buenos Aires(3), Iguazu(2), Rio de Janeiro(2)

Şehir Turları

Konaklanın şehirler dışında ayrıca gidilecek şehirler:  Uruguay Colonia, Iguazu, Torres del Paine, Punta Arenas, Valparaiso, Vina. del Mar

Ulaşım

AirFrance / KLM Havayolları tarifeli seferleri ile

Detaylı Program Lütfen sorunuz: [email protected]
Ücret Lütfen sorunuz: [email protected]
Tanıtım

Kıtaya, Şili’de, kıtanın en büyüleyici başkentlerinden, Meşhur Şair Pablo Neruda’nın da şehri olan Santiago de Chile’de ayak basıyoruz. Başkent sonrası sırada Şili Patagonyası! Macellan’ın izinden Punta Arenas ve Puerto Natales şehirlerini görüp; Her doğasever için dünyanın en müthiş parklarından olan Torres Del Paine’de doyasıya gezeceğiz. Ve sırada Arjantin Patagonya’sının fiyortları, gölleri, buzulları ve uçsuz bucaksız vadileri… El Calafate’de dünyanın en meşhur buzulu Perito Moreno’yu gezmekle kalmayıp, Ateş Toprakları da denen Dünyanın en ucundaki Ushuaia şehrinde Beagle kanalında ilerlerken buzulların tüm sevimli hayvanları ile tanışacağız…

Dünyanın Ucundaki şehir Ushuaia’nın sonrasında, Dünyanın en stil ve karakter sahibi başkenti Buenos Aires’te, zengin futbol kültürünün ve Eva Peron’un şehrinde, Rengarenk sokakların, geniş bulvarlar ve yemyeşil parkların, keyifli yeme-içmenin, ve tutkulu tango dansının tadına varacağız.

Dolu dolu bir günde minik ülke Uruguay’ın Unesco Dünya Mirası listesindeki şirin şehri Colonia’yı keşfedeceğiz.

Arjantin-Paraguay-Brezilya sınırında dünyanın en görkemli panoramasına sahip İguazu Şelalerinde hem Arjantin tarafından hem de Brezilya tarafından muhteşem doğayı doya doya yaşayacağız. Özel botlarımızla şelalenin altından geçmek hayatımızın en unutulmazları arasına girecek!

Muhteşem turumuzun sonunda, Sambanın başkenti Rio’da, şehrin enerjisi hepimizi yenileyecek, ve gezmeye mutlulukla devam edeceğiz: Sugar Loaf tepesi, meşhur İsa heykeli ile Corcovado tepesi ve Rio’nun eşsiz plajları; Coppacabana, Ipanema, Leblon… Bossa Nova ritmleri ile Rio Geceleri!

Bu geziyi ömür boyu unutamayacaksınız! Seyyahhane Özeni ile, Yine Keyifle…

Ülke Hakkında Arjantin Detaylı bilgi için tıklayınız…
Brezilya Detaylı bilgi için tıklayınız…